Zespół Szkół Nr 3

Zakończenie roku dla Maturzystów

Drodzy Uczniowie klasy maturalnej IX Liceum Ogólnokształcącego
Co roku w ostatni piątek kwietnia spotykamy się aby pożegnać najstarszy rocznik w naszej szkole – jest to dzień zakończenia roku przez klasy maturalne, dzień zwieńczenia pracy szkoły, pracy uczniów i nauczycieli. Zwykle w takim dniu organizowana była ważna uroczystość. W tym roku ze względu na wybuch pandemii nie będzie takiej uroczystości, nie będzie odpowiedniej oprawy odbioru Świadectw Ukończenia Szkoły.
Drodzy Uczniowie. Przed Wami ostatni etap edukacji – matura. Czas trudny, pełen emocji, ale ważny. Życzę Wam byście wykorzystali go jak najlepiej. Żeby dobrze zdana matura stała się Waszym wielkim życiowym sukcesem.
Żegnamy Was zdalnie, Drodzy Uczniowie, życząc, by jak najwięcej Waszych marzeń się spełniło. Żebyście zawsze czuli, że postępujecie w zgodzie ze sobą. Byście po prostu znaleźli własną drogę do szczęścia, osiągnęli to, co sami sobie postawicie za cel i poczytacie za sukces.
Dyrektor szkoły Elżbieta Ślęzakiewicz oraz grono pedagogiczne

Po odbiór świadectw – można zgłaszać się od 24 kwietnia do 30 kwietnia od godz. 9.00 do 12.00.
Jeżeli w tym terminie nie będziecie mogli pojawić się w szkole prosimy kontaktować się z sekretariatem w celu ustalenia terminu odbioru świadectwa.

Podczas odbierania świadectw należy wziąć pod uwagę wszelkie względy bezpieczeństwa – maski ochronne oraz rękawiczki są obowiązkowe.

Skip to content