Zespół Szkół Nr 3

Nauczyciele

  • mgr Wiecierzyńska Katarzyna – dyrektor Zespołu; Integracja Sensoryczna;
  • mgr Krząkała Agnieszka – wicedyrektor Zespołu; język polski;
  • mgr Szewczyk Małgorzata – wicedyrektor Zespołu; fizyka;
  • mgr Bałdys Marcin – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa ;
  • mgr Bartosiewicz – Pietrasik – pedagog szkolny, nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne;
  • mgr Brzoza Marta – rehabilitacja ruchowa;
  • Brzozowska Anna – nauczyciel wspomagający;
  • mgr Chmiest Beata – język polski;
  • mgr Chłopek Krzysztof – historia, wiedza o społeczeństwie;
  • mgr Cibis Małgorzata – geografia, zajęcia rewalidacyjne;
  • mgr Dąbrowski Filip – wychowanie fizyczne;
  • mgr Dehn Weronika – język hiszpański;
  • mgr Gajek Ewelina – język angielski, nauczyciel wspomagający;
  • mgr Garbaciuk Anna – zajęcia rewalidacyjne;
  • mgr Gawron Agnieszka – język niemiecki i podstawy przedsiębiorczości, nauczyciel wspomagający;
  • mgr Grzesik Magdalena – historia, wiedza o społeczeństwie;
  • mgr Iwańska Katarzyna – zajęcia rewalidacyjne, nauczyciel wspomagający;
  • mgr Jamróz – Bałdys Anna – matematyka;
  • mgr Kania Ewa – język angielski;
  • mgr Kardas Danuta– religia, nauczyciel wspomagający ;
  • mgr Kaworek Elżbieta – fizjoterapia;
  • mgr Kleszcz Grzegorz –  historia;
  • mgr Kluj Aleksandra – informatyka;
  • mgr Knichowiecka Bożena – psycholog;
  • mgr Konarzewska Marta – nauczyciel wspomagający;
  • mgr Korczyk Miłosz – historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie;
  • Królik Damian – gimnastyka korekcyjna, wychowanie fizyczne;
  • mgr Kuncewicz Małgorzata – chemia, fizyka;
  • mgr Kwiek Katarzyna – język polski, zajęcia rewalidacyjne;
  • mgr Lech Jarosław – język angielski;
  • mgr Mondry Krystyna – geografia, nauczyciel wspomagający;
  • mgr Mucha Magdalena – biologia;
  • mgr Nalepa Dorota – zajęcia rewalidacyjne, nauczyciel wspomagający;
  • mgr Palacz Joanna – zajęcia rewalidacyjne;
  • mgr Podlasko Zuzanna – biblioteka;
  • mgr Potoczna Anna – nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne;
  • mgr Radzikowska Anna – przyroda, zajęcia rewalidacyjne;
  • mgr Remin Agnieszka – geografia;
  • mgr Słabiak Grzegorz – wychowanie fizyczne;
  • mgr Szczęch Agnieszka – Krzanowska – matematyka, zajęcia rewalidacyjne;
  • mgr Szurgut Izabela – język angielski, filozofia, etyka;
  • mgr Topolska Anna – język niemiecki, informatyka;
  • mgr Trybel – Kompała Ewa – matematyka;
  • mgr Zdanek Dorota – język polski;
  • dr Zweiffel Maciej – język polski;

Skip to content