Zespół Szkół Nr 3

Nauczyciele

  • mgr Wiecierzyńska Katarzyna – dyrektor Zespołu; Integracja Sensoryczna;
  • mgr Krząkała Agnieszka – wicedyrektor Zespołu; język polski;
  • mgr Szewczyk Małgorzata – wicedyrektor Zespołu; fizyka;
  • mgr Bałdys Marcin – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa;
  • mgr Bartosz Andrzej – Integracja Sensoryczna;
  • mgr Brożek Karolina – historia, zajęcia rewalidacyjne ;
  • Brzozowska Anna – świetlica;
  • mgr Chłopek Krzysztof – historia, wiedza o społeczeństwie;
  • mgr Chmielowska Anna – zajęcia rewalidacyjne, terapia Tomatisa, terapia Biofeedback;
  • mgr Dąbrowski Filip – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa;
  • mgr Frączek Maria – język angielski;
  • mgr Furgacz Magdalena – zajęcia rewalidacyjne, terapia Biofeedback;
  • mgr Gajewski Łukasz – fizyka, technika, zajęcia rewalidacyjne, świetlica;
  • mgr Gawron Agnieszka – język niemiecki;
  • Handzlik Andrzej – język polski;
  • mgr Hojka Martyna – język polski, zajęcia rewalidacyjne;
  • mgr Kaworek Elżbieta – fizjoterapia;
  • mgr Kluj Aleksandra – informatyka, logopedia;
  • mgr Konarzewska Marta – świetlica;
  • mgr Malczewska Patrycja – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne;
  • mgr Konarzewska Marta – świetlica;
  • mgr Kozłowska Dorota Elżbieta – edukacja wczesnoszkolna, świetlica;
  • Królik Damian – wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna;
  • mgr Krząkała Artur – wychowanie fizyczne, technika;
  • mgr Kuncewicz Małgorzata – chemia;
  • mgr Kuryło – Pawliczek – plastyka, doradztwo zawodowe;
  • mgr Kwiek Katarzyna – język polski;
  • mgr Lech Jarosław – język angielski;
  • mgr Lentner Patrycja – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne, matematyka;
  • mgr Leczkowski Tomasz – muzyka;
  • mgr Magiera – Bartosz Mirosława – pedagog szkolny, zajęcia rewalidacyjne;
  • mgr Marmaj Agnieszka – świetlica;
  • mgr McQuade Monika – język angielski;
  • mgr Mika Klaudia – chemia;
  • mgr Mikoda Katarzyna – zajęcia rewalidacyjne;
  • mgr Mondry Krystyna – matematyka, geografia;
  • mgr Mróz Irina – język angielski;
  • mgr inż. Nowak Jolanta – matematyka, doradztwo zawodowe;
  • mgr Oślizło Joanna – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne, terapia Biofeedback;
  • mgr Oślizło Szymon – wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna;
  • mgr Palacz Joanna – zajęcia rewalidacyjne;
  • mgr Radzikowska Anna – przyroda, biologia, zajęcia rewalidacyjne;
  • mgr Ryng Ewa – zajęcia rewalidacyjne;
  • mgr Słabiak Grzegorz – wychowanie fizyczne;
  • mgr Skrzypczak Teresa – biblioteka, zajęcia rewalidacyjne;
  • mgr Stec Beata – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne świetlica;
  • mgr Szczęch – Krzanowska Agnieszka – matematyka,zajęcia rewalidacyjne;
  • mgr Topolska Anna – informatyka;
  • mgr Warzecha Monika – edukacja wczesnoszkolna; zajęcia rewalidacyjne;
  • mgr Węglowska Małgorzata – psycholog szkolny, zajęcia rewalidacyjne;
  • mgr Wojnarowicz Małgorzata – religia, zajęcia rewalidacyjne;
  • Wosik Alicja – język polski;
  • mgr Wrzyciel Wiktoria – zajęcia rewalidacyjne;
  • mgr Zdanek Dorota – język polski;
  • mgr Żywot Katarzyna  – przyroda, zajęcia rewalidacyjne, edukacja wczesnoszkolna;

Skip to content