Zajęcia na wydziale Biotechnologii
Uczniowie naszego Liceum wzięli udział w warsztatach „Mikroświat z przemysłowych głębin” oraz „Barwy terenów przemysłowych”. Te interesujące zajęcia odbyły się na Wydziale Biologii, Biotechnologii oraz Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego.


