XLVII Ogólnopolski Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Nasi uczniowie zmierzyli się dziś w XLVII Ogólnopolskim Konkursie Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na etapie wojewódzkim i odnieśli ogromny sukces, zdobywając II miejsce!
Zaledwie kilka punktów dzieliło nas od zwycięstwa, ale chłopcy dali z siebie absolutnie wszystko. Wykazali się ogromnymi umiejętnościami, odwagą oraz determinacją.
Jesteśmy niezwykle dumni z ich postawy, zaangażowania i wspaniałej reprezentacji szkoły.
Chłopcy – należą Wam się wielkie brawa!


