Zespół Szkół Nr 3

XLVII Ogólnopolski Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Nasi uczniowie zmierzyli się dziś w XLVII Ogólnopolskim Konkursie Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na etapie wojewódzkim i odnieśli ogromny sukces, zdobywając II miejsce! 🏆👏

Zaledwie kilka punktów dzieliło nas od zwycięstwa, ale chłopcy dali z siebie absolutnie wszystko. Wykazali się ogromnymi umiejętnościami, odwagą oraz determinacją.

Jesteśmy niezwykle dumni z ich postawy, zaangażowania i wspaniałej reprezentacji szkoły.

Chłopcy – należą Wam się wielkie brawa!

Skip to content