Zespół Szkół Nr 3

XIX Wojewódzka Spartakiada Pożarnicza

26 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIX Wojewódzkiej Spartakiadzie Pożarniczej Szkół Specjalnych, podczas której odbyły się dwa konkursy. Pierwszy z nich był dwuetapowy. Etap pierwszy składał się z biegu sztafetowego z prądnicą strażacką. Celem zawodników było pokonanie toru przeszkód i podpięcie prądnicy do węża strażackiego. Druga część polegała na celnym laniu wody – do hydronetki. Nasi przedstawiciele: Arkadiusz, Benedykt (klasa 7B), Krzysztof (8D) i Arek (8A) zajęli w tej konkurencji czwarte miejsce. Chłopcy wrócili z zawodów zmęczeni, ale zadowoleni. Jak co roku nie obyło się także bez konkursu plastycznego na najładniejszy rysunek związany z pracą strażaka. Nasza utalentowana uczennica, Emilia z klasy 7A, zdobyła w nim zaszczytne drugie miejsce. Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy! Jesteśmy z nich bardzo dumni!

Skip to content