Zespół Szkół Nr 3

XI Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Kolejny raz Nasza szkoła była współorganizatorem wielkiego wydarzenia – XI Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych Wisła/Istebna/Białystok. Nasi nauczyciele i uczniowie wspierali organizacyjnie to ogromne przedsięwzięcie.

Byli jednymi z prawie 150 osobowej grupy wolontariuszy podczas Igrzysk. Jesteśmy dumni z naszych najmłodszych uczniów Piotra i Maćka – Młodych Sportowców, którzy towarzyszyli gościom w przemówieniach na scenie. Pomimo późnej godziny i odległości jaką musieli pokonać wspaniale wywiązali się z powierzonego im zadania. Sami także przemówili do prawie 600 osobowej widowni, życząc wszystkim dobrych Igrzysk.

Ogromną prace wykonały także nasze dwie licealistki Lena i Wiktoria, które każdego dnia od samego rana do wieczora wykonywały swoje zadania m.in. udział w Biegu Strzegących Prawa, pomoc zawodnikom na startach w narciarstwie biegowym, pomoc przy organizacji Ceremonii Otwarcia, wsparcie przy dekoracjach medalowych. Nakład pracy był ogromny, dały radę w każdym działaniu i zawsze niosły chęć pomocy. Jesteśmy z WAS bardzo dumni.

Zapraszamy do galerii – wejście

Skip to content