Wycieczka do Gdańska
Drugi dzień wycieczki szkolnej do Gdańska za nami. Uczniowie i nauczyciele zwiedzili już piękne Stare Miasto w Gdańsku, katedrę oraz ogrody w Oliwie, a także Westerplatte – miejsce ważne dla historii Polski. Nie mogło zabraknąć spaceru nad morze. Dobre humory oraz wspaniała pogoda dopisują!