Wojewódzkiej Spartakiadzie Pożarnicze
Dnia 10 czerwca 2026 roku reprezentacja naszej szkoły w składzie: Mateusz, Daria, Patryk, Zbyszek oraz Filip, wzięła udział w 23. Wojewódzkiej Spartakiadzie Pożarniczej w Katowicach-Szopienicach.
Nasi zawodnicy spisali się znakomicie i wywalczyli wysokie, piąte miejsce w klasyfikacji drużynowej!
Dodatkowo, w niezwykle wymagającym Konkursie Maltańskim zajęliśmy świetną, piątą lokatę. Szkoła dumnie zaprezentowała się również w konkursie plastycznym.
Serdecznie gratulujemy całej drużynie wspaniałego sportowego ducha, walki i rewelacyjnych wyników! Gratulacje!


