Zespół Szkół Nr 3

VII Spotkanie ze Sportem

Już po raz siódmy nasza Placówka była organizatorem Spotkania ze Sportem na Stadionie Śląskim w Chorzowie. 

Dzięki partnerstwu ze Stadionem Śląskim, nasi uczniowie wraz z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 6 z Katowic, Szkoły Podstawowej nr 7 z Katowic, Zespołu Szkolno – Rewalidacyjnego z Rybnika a także Zespołu Szkół nr 7 z Rudy Śląskiej wzięli udział w zmaganiach sportowo rekreacyjnych. Imprezę rozpoczął wspólny trening przygotowujący ciało i ducha  do sportowej rywalizacji fair play. Po treningu uczestnicy zaliczali 15 konkurencji. Za każdą wykonaną konkurencję otrzymywali specjalną pieczątkę. Byli tacy śmiałkowie, którzy wszystkie konkurencje wykonali dwukrotnie.Nad poprawnością wykonywania konkurencji czuwali wolontariusze. Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie klas 8 z SP 60 i licealiści IX LO pełnili tę odpowiedzialną funkcję. Wolontariuszami byli także uczniowie Zespołu Szkół nr 7 w Rudzie Ślaskiej i uczennica Szkoły Podstawowej nr 28 w Katowicach

Po części konkursowej wszyscy zawodnicy wzięli udział w „zumbowej” zabawie. Spotkanie ze sportem zakończyło się wręczeniem medali i nagród.

DZIĘKUJEMY wszystkim za wspaniałą zabawę, a Stadionowi Śląskiemu za wieloletnie wspieranie w rozwoju psychofizycznym osób z niepełnosprawnościami.

Zapraszamy do galerii – wejście

Skip to content