Zespół Szkół Nr 3

Trening Umiejętności Społecznych – Istebna

Trzy dni pełne wyzwań spędziliśmy w Istebnej. Po kilku latach przerwy wróciliśmy do wycieczki, której głównym celem jest trening umiejętności społecznych.
Dziękujemy Domki Krótki Szpic Istebna

 • Żeby było ciepło – trzeba samemu napalić w kominku.
 • Żeby zjeść – trzeba ustalić kto co lubi, zrobić listę zakupów, iść do sklepu i zrobić zakupy….jakie zdziwienie, gdy się okazało, że masło kosztuje 7 zł 😉 takie drogie!!!! No i oczywiście trzeba przygotować posiłki 😍
 • Żeby było czysto – trzeba dbać o porządek w łazience, z której wszyscy korzystają, posprzątać po sobie ze stołu, pozmywać, trzeba poodkurzać i powycierać.
 • Żeby dobrze się wszystkim żyło, trzeba rozmawiać o tym co nas denerwuje👏
  To były trzy dni emocji, nie tylko związanych z wspólnym życiem na jednej przestrzeni, ale także przezwyciężanie swojego egoizmu, strachu i lęku.
  Basen – wspaniały czas relaksu i zabawy.
  Park linowy – przezwyciężenie strachu, lęku, wysokości, ale i pomoc słabszym, tolerancja i zaufanie. Dziękujemy Base Camp Istebna
  Gra terenowa – przezwyciężenie zmęczenia, nauka orientacji na mapie i duże pokłady cierpliwości i wytrwałości… Oj mieliśmy trochę trudności, ale daliśmy radę!!! Base Camp Istebna dziękujemy za super przygodę i dziękujemy za pomoc😜
  Ognisko – oprócz pysznych kiełbasek i mięska, to czas rozmowy i podsumowań, mówienia o emocjach. Mówiliśmy sobie co nam się nie podoba i co można było zrobić inaczej.
  Te trzy dni lekcji życia byłyby niemożliwe gdyby nie nasza kadra… Dziękujemy pani Oli, pani Eli, pani Mirce i panu Arturowi.

Zapraszamy do galerii – wejście

Skip to content