Zespół Szkół Nr 3

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Dnia  1 października nasza szkoła brała udział w obchodach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Uczniowie na lekcjach rozwiązywali łamigłówki i zagadki, w których trzeba było sprawnie mnożyć i dzielić w zakresie do stu. Dodatkowo klasy  2 C LO, 3 C LO,   klasa 3A, 8 A, wraz z nauczycielami wzięły udział  w akcji – Sprawdzamy, czy mieszkańcy Katowic znają tabliczkę mnożenia. Uczniowie powyższych klas przepytywali napotkanych przechodniów,  sprawdzając czy potrafią sprawnie mnożyć. Za poprawne odpowiedzi, mieszkańcy Tysiąclecia otrzymywali cukierka. Akcja cieszyła się uznaniem wśród napotkanych przechodniów, a dzieci bardzo dobrze się bawiły. 

Koordynatorem obchodów była Pani Jolanta Nowak oraz Pani Anna Jamróz – Bałdys , która przygotowała większość potrzebnych materiałów.

 Zapraszamy do galerii – wejście  

Skip to content