Zespół Szkół Nr 3

Pożegnanie klas czwartych

26 kwietnia to dzień uroczystego pożegnania klas czwartych.

Jest to dla nas ważny moment, w którym radość miesza się ze smutkiem: spędziliśmy wspólnie cztery lata, przeżyliśmy mnóstwo niezapomnianych chwil, zdobyliśmy przyjaciół na całe życie.

Dziś uczniowie klas maturalnych i zaproszeni goście zobaczyli piękny program artystyczny a następnie wysłuchali podziękowań przedstawicieli uczniów oraz rodziców. Głos zabrała także Pani Dyrektor, która pożegnała absolwentów oraz złożyła podziękowania na ręce rodziców. Specjalne wyróżnienie otrzymał Kuba z klasy IV a, który przez trzy lata pełnił funkcję Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Na zakończenie absolwenci odebrali świadectwa dojrzałości i rozeszli się z wychowawcami do klas.

Drodzy Absolwenci, gratulujemy każdemu z Was i życzymy powodzenia w realizacji wszystkich planów i zamierzeń.

Zapraszamy do galerii – wejście

Skip to content