Zespół Szkół Nr 3

Piknik rodzinny – 2021/2022

W piątek 3 czerwca odbył się w naszej szkole Piknik Rodzinny, połączony z biegami przełajowymi. Była to wspaniała impreza z mnóstwem atrakcji dla naszych Uczniów i Rodziców. Po raz kolejny Rodzice stanęli na wysokości zadania i bardzo pomogli w przygotowaniu niespodzianek dla dzieci.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację:) za wspaniałą zabawę, uśmiechy i miłe słowa.
Wszystko było tak piękne, jak pogoda tego dnia!
Dziękujemy za przybycie naszym wspaniałym gościom i wolontariuszom: Pani Annie Gumułce – Inspektorowi Wydziału Edukacji i Sportu,
Panu Prezydentowi Miasta Mysłowice – Dariuszowi Wójtowiczowi, Pani Katarzynie Nowak – przedstawicielce kancelarii prezydenta Mysłowic, Panu Ireneuszowi Waludze i uczniom klasy 2B Technikum nr 8 w Katowicach.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia –wejście

Skip to content