Zespół Szkół Nr 3

Otwarcie XIII Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych

Młodzi Sportowcy oddziału śląskiego, w tym uczniowie naszej szkoły wzięli czynny udział w Ceremonii Otwarcia XIII Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych, która odbyła się na hali Arena Katowice 8 maja 2026 roku.
Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie w to piękne i wyjątkowe wydarzenie. Nasza szkoła była współorganizatorem tej wspaniałej imprezy. Nasi nauczyciele i uczniowie wspierali wiele działań związanych z Igrzyskami. Cieszymy się, że mogliśmy brać udział w tym przedsięwzięciu.

Skip to content