Zespół Szkół Nr 3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych – Mikołaj

2 grudnia na Stadionie Śląskim odbyło się poraz V Spotkanie z Mikołajem w ramach Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. To zaszczyt móc wraz ze Stadionem Ślaskim organizować taką wspaniałą imprezę. Zarówno nasi uczniowie, jak i zaproszeni goście z Zespołu Szkół z Kędzierzyna Koźla, Szkoły Podstawowej nr 6 z Katowic, Zespołu Szkolno – Rewalidacyjnego z Rybnika, Szkoły Podstawowej nr 7 z Katowic, Zespołu Szkół nr 7 z Rudy Śląskiej spędzili wspólnie czas w świątecznej atmosferze. Spotkanie rozpoczęli Prezes Zarządu Stadionu Śląskiego Jan Widera, Dyrektor Generalny Stadionu Śląskiego Bartłomiej Kowalski i Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Katowicach Agnieszka Krząkała. Uczestnicy wzięli udział w warsztatach świątecznych a także w konkurencjach sportowych. W samo południe, kiedy już wszyscy wykonali świąteczne ozdoby i zaliczyli świąteczne konkurencje przybył do uczestników Mikołaj z prezentami. Był to bardzo mocno oczekiwany moment. Za ten magiczny dzień, za wspieranie osób z niepełnosprawnościami dziękujemy Stadionowi Śląskiemu. Dziękujemy za pomoc wszystkim wolontariuszom: uczniom Technikum nr 8 w Katowicach, pracownikom Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 1 w Katowicach, pracownikom i uczniom Zespołu Szkół nr 3 w Katowicach, a także uczennicom mysłowickich szkół.

Zapraszamy do galerii – wejście

Skip to content