Zespół Szkół Nr 3

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września był organizowany w szkole Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Na szkolnym korytarzy pojawiły się kolorowe kropki, które przyprawiły o KROPKOWY zawrót głowy. W młodszych klasach odbyła się pogadanka na temat książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds (opowiada ona o kropce, która zmieniła świat małej Vashti i dziewczynka uwierzyła w siebie). Następnie dzieci wykonały kropki swojego ulubionego koloru, na której rysowały bądź opisywały swój ukryty talent. Wszystkie później zawisły na plakacie w kształcie serca, który będzie nam towarzyszył przez kolejnych kilka tygodni. Atrakcją dnia była „kropkowa” fotobudka, zdjęcia zobaczycie Państwo poniżej. Mamy nadzieję, że Międzynarodowy Dzień Kropki zostanie wpisany w tradycję naszej szkoły.

Skip to content