Zespół Szkół Nr 3

IV Śląski Dzień Młodych Sportowców Olimpiad Specjalnych

W dniu 6.10 uczniowie szkoły i zawodnicy Klubu Olimpiad Specjalnych Szkwał wzięli udział w IV Śląskim Dniu Młodych Sportowców Olimpiad Specjalnych organizowanego w Żorach 🙂 Program Młodych Sportowców ma na celu mobilizację dzieci do systematycznej aktywności ruchowej poprzez zestaw gier i zabaw sportowych. Celem zawodów jest promocja aktywnego trybu życia, kształtowanie zachowań prozdrowotnych, nabywanie wiary we własne możliwości, integrowanie się z zawodnikami z innych klubów oraz zdrowa rywalizacja sportowa 🙂 Dziękujemy Klubowi Koniczynka z Żor za zaproszenie, sprawne przeprowadzenie zawodów oraz przyjazna i miła atmosferę 🙂 🙂 🙂
Wydarzenie odbyło się dzięki finansowemu wsparciu:
🔴Samorządu Województwa Śląskiego Śląskie. Pozytywna energia
🔵Urzędu Miasta Żory Miasto Żory
ORAZ Z GRANTU
🟢GUIDO Feger Foundation i #BądźFIT

Zapraszamy do galerii – wejście

Skip to content