Zespół Szkół Nr 3

Dzień Babci i Dziadka

Kochane Babcie i Dziadkowie!
21 i 22 stycznia to Wasze święto. Z tej okazji nasi uczniowie przygotowali dla Was niespodziankę. Niechaj słowa, które płyną z ich ust będą podziękowaniem za opiekę, wychowanie i troskę. Każdy wie, że Dziadkowie to skarb, do którego chce się wracać. Babcia przytula, jak nikt inny, czasami pocieszy. Dziadek nauczy majsterkować. Bo Dziadkom nigdzie się nie spieszy. Drodzy Dziadkowie – życzymy Wam i sobie, aby czas spędzany z Wami był jak najdłuższy. Na Wasze ręce składamy serdeczne życzenia, niech radość i pomyślność towarzyszą Wam każdego dnia, a zdrowie służy przez długie lata – aż do końca świata!
Wszystkiego najlepszego składa Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy oraz Uczniowie ZS nr 3.

Dzień babci i dziadka – wejście

Skip to content