Zespół Szkół Nr 3

Dni Otwarte w Zespole Szkół Zawodowych nr 6 w Katowicach

W dniu 10 – tego marca wraz z uczniami klas 8A,8B,8C,8D odwiedziliśmy Zespół Szkół Zawodowych nr 6 w Katowicach podczas dni otwartych. Wizyta rozpoczęła się uroczystym powitaniem uczniów przybyłych z różnych szkół podstawowych. Uczniowie z Branżowej Szkoły I stopnia prezentowali kierunki kształcenia. Przyszli kucharze zapraszali do kuchni, gdzie przygotowali dla gości kuchenne zadania. Uczniowie przygotowujący się do zawodu ślusarza, pokazali na czym polegają ich zajęcia praktyczne. Pracownicy pomocniczy obsługi hotelowej prezentowali umiejętność, które nabyli na praktykach zawodowych. Podczas wizyty zauważalnym było sumienne i staranne przygotowanie nauczycieli i uczniów Szkoły Zawodowej. Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie.

Skip to content