Zespół Szkół Nr 3

Olimpiada Radości

Przełom maja przyniósł naszym uczniom ogrom uśmiechu, sportowych emocji i prawdziwego ducha walki!Reprezentacja naszej szkoły – wzięła udział w Olimpiadzie Radości w Rudzie Śląskiej. Było to wyjątkowe święto sportu, w którym końcowy wynik schodził na dalszy plan, a liczyły się przede wszystkim dobra zabawa, integracja oraz świetna współpraca zespołowa. Nasi zawodnicy dali z siebie absolutnie wszystko. Każdy z naszych reprezentantów walczył na miarę swoich możliwości, wykazując się niespożytą energią i postawą godną prawdziwego sportowca. Wysiłek i serce włożone w grę zostały w pełni docenione. Na koniec zmagań wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz upominki. Dumne miny uczniów i błysk w oku po odebraniu nagród były po prostu bezcenne! Sportowe emocje trzymały nas do samego końca, a ta super zabawa na długo pozostanie w naszej pamięci. Wielkie gratulacje dla całej drużyny! Jesteście wielcy!

Zapraszamy do galerii – Olimpiada Radości

Skip to content