Zespół Szkół Nr 3

WYPRAWKA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

  1. Strój galowy (biała koszula/bluzka, granatowe lub czarne spodnie/spódniczka)
  2. Zeszyty: 3 zeszyty w trzy linie (16 – kartkowy); A53 zeszyty w kratkę (16 – kartkowe) A5; zeszyt informacyjny w kratkę (16 – kartkowy).
  3. Piórnik z wyposażeniem: dwa miękkie ołówki, temperówka (najlepiej z pojemnikiem), gumka, klej w sztyfcie – 2 szt., nożyczki z zaokrąglonymi końcami, kredki ołówkowe, flamastry, linijka, pióro na naboje (od II semestru).
  4. Materiały plastyczne: bloki rysunkowe: biały i kolorowy A4, bloki techniczne: biały i kolorowy A4, blok techniczny biały A3, plastelina, farby plakatowe, pędzle różnej grubości (2 – 3 szt.), pastele olejne, 3 teczki papierowe na gumkę A4, taśma klejąca.
  5. Obuwie zmienne obowiązujące na terenie szkoły
  6. Strój gimnastyczny na zajęcia sportowe: krótkie spodenki, biała bawełniana koszulka, buty sportowe z białą podeszwą, podpisany worek na strój.

Prosimy o podpisanie materiałów i przyborów dziecka.

Podręczniki i ćwiczenia dzieci otrzymają w szkole. Prosimy o obłożenie i podpisanie podręczników, ćwiczeń i zeszytów.

Skip to content