Zespół Szkół Nr 3

Wycieczki klasowe – 11 maja

Klasy 1A, 2B, 3B, 3C i 7A udały się na warsztaty kulinarne do pizzerii pod Drewnianym Bocianem w Chorzowie. Na początku przywitała nas miła pani, która opowiedziała wiele ciekawostek o tym jak powstaje pizza i jakie są jej rodzaje. Następnie wszyscy umyli ręce i zabrali się do pracy. Każdy mógł stworzyć swoją kompozycje smakową, po czym poszliśmy na zaplecze włożyć pizzę do pieca. Wszystkie dania smakowały wybornie. Klasa 7A podczas wycieczki wzorowo pełnią funkcję wolontariuszy. Pomagała swoim młodszym kolegom z klasy 2B podczas warsztatów . Warsztaty zakończyły się mini konkursem plastycznym.

Uczniowie klas 5A i 5B uczestniczyli w wycieczce tematycznej związanej z historią rozwoju i życia ptaków. Wycieczka odbyła się z okazji: „Międzynarodowego Dnia Ptaków.” W jej trakcie omówiono środowisko życia i przystosowań ptaków do lądowego trybu życia. Zapoznano się z rodzajami piór oraz dziobów. Na koniec odbył się konkurs plastyczny związany z tematem wycieczki.

Klasa 1B i 2A wybrały się do ZOO.

Wszyscy miło i smacznie spędziliśmy czas.

Zapraszamy do galerii – wejście

Skip to content