Zespół Szkół Nr 3

VII Ogólnopolski Dzień Młodych Sportowców Olimpiad Specjalnych

W dniach 22-23 września zawodników naszego oddziału gościła WARSZAWA podczas VII Ogólnopolskiego Dnia Młodych Sportowców Olimpiad Specjalnych oraz na Pikniku Integracyjnym #BądźFIT. Na zawodników czekało mnóstwo sportowych atrakcji, w których musieli wykazać się dobrą koordynacją ruchową, umiejętnością planowania ruchu, celnością, skocznością i wieloma innymi cechami motorycznymi. Dodatkowo rozgrzewali się przy rytmicznych piosenkach oraz układach tanecznych z elementami zumby. Całość imprezy skupiała się na promocji aktywności fizycznej wśród Młodych Sportowców oraz promocji zdrowego żywienia. Na zawodników czekały zdrowe dania ciepłe, przekąski, sałatki owocowe, soki warzywno-owocowe oraz zdrowe desery. Pobyt w Warszawie dostarczył nam wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Zawodnicy zostali udekorowani pięknymi medalami oraz upominkami. Dziękujemy ❤

Zapraszamy do galerii – wejście

Skip to content