Zespół Szkół Nr 3

SERENADA DLA DZIECI – GŁOSUJEMY!!!

Klasa 1A bierze udział w konkursie organizowanym przez Serenadę- BEZPIECZNI W SZKOLE.

„Serenada dla dzieci – bezpieczni w szkole” to akcja Spółdzielczej Mleczarni Spomlek, której celem jest edukacja uczniów o zachowaniu się w szkole w czasie pandemii. Jest to dla nas czas szczególny, kiedy boimy się o zdrowie własne oraz swoich najbliższych. Każdy z nas zna przysłowie „lepiej zapobiegać niż leczyć”, dlatego w szkołach, przede wszystkim, musimy przestrzegać zasad. Zachowanie bezpiecznej odległości, częste mycie i dezynfekowanie rąk oraz zakrywanie ust i nosa to jedne z najważniejszych i podstawowych wymogów, które powinniśmy przestrzegać.

Konkurs trwa do 30 września, a głosy można oddawać codziennie.
https://serenadadladzieci.pl/
Wchodząc w ten link wyszukujemy województwa śląskiego następnie wybieramy klasę 1 i głosujemy na Szkołę Podstawową nr 60 klasa 1a.
Każdy głos się liczy.

Skip to content