Zespół Szkół Nr 3

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie, serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego, które odbędzie się 1 września 2020 o godzinie 10:00. Z uwagi na zagrożenie związane z pandemią COVID -19 tegoroczna inauguracja będzie miała inną niż zazwyczaj formę. Spotykamy się przed wejściem do szkoły, pamiętając o zachowaniu zasad reżimu sanitarnego: dystans społeczny oraz maseczki. Po wystąpieniu Pani Dyrektor i zakończeniu oficjalnej części spotkania, wychowawcy wraz z uczniami przechodzą do klas. Rodziców/Opiekunów uprzejmie prosimy o pozostanie w tym czasie przed budynkiem szkoły. Wyjątek stanowią Rodzice/Opiekunowie uczniów klas pierwszych, którzy udają się do sali lekcyjnej ze swoimi dziećmi (dziecko w towarzystwie jednego z Rodziców/ Opiekunów). Wychowawcy przekażą uczniom pisemne informacje dotyczące zasad organizacji zajęć szkolnych oraz dokumenty do wypełnienia w domu. Prosimy o zapoznanie się z podanymi wiadomościami oraz zwrot uzupełnionej dokumentacji do 3 września br.

Skip to content