Zespół Szkół Nr 3

Piknik „Bądź Fit”

Od 17 lat nasza szkoła współpracuje z Olimpiadami Specjalnymi. Dzięki zaangażowaniu naszych nauczycieli uczniowie mogą brać udział w wielu wydarzeniach sportowych, rekreacyjnych. Obecnie, na co dzień trenują bowling, jazdę na rolkach i aktywność w ramach Młodych Sportowców. Odnoszą sukcesy zarówno sportowe, ale także nabywają wielu umiejętności społecznych. W dniach 13-14.09.2023 wzięliśmy udział w Pikniku Integracyjnym Olimpiad Specjalnych „Bądź fit”. Gościł nas Oddział Regionalny Olimpiad Specjalnych Wielkopolskie Konin w przepięknym Ośrodku Wypoczynkowym Wityng w Mikorzynie. Po przyjeździe i pysznym obiedzie uczestniczyliśmy w treningu nordic walking, po kolacji natomiast przenieśliśmy się w Zaczarowany Świat Magicznych Baniek. Wieczór spędziliśmy na tańcach przy świetnej muzyce. Poranek przywitał nas wspaniałą pogodą i Ceremonią Otwarcia, po której Braliśmy udział w aktywnościach sportowo rekreacyjnych m.in joga, zumba, rzuty do celu, skaczące piłki, nordic walking, zabawy z chustą, gry zręcznościowe, warsztaty robienia soków. Mieliśmy także okazję popłynąć statkiem po jeziorze mikorzyńskim. Był to cudowny czas. Dziękujemy Olimpiadom Specjalnym Polska-Śląskie.

Zapraszamy do galerii – wejście

Skip to content