Zespół Szkół Nr 3

Konkurs klas 4

Dnia 25 października 2022 roku na trzeciej godzinie lekcyjnej w sali 14 odbył się konkurs klas czwartych Witajcie w naszej bajce na podstawie „Akademii Pana Kleksa” autorstwa Jana Brzechwy. Konkurs został dostosowany do możliwości i zainteresowań uczniów, tak więc zaprezentowano występ muzyczny, pracę plastyczną oraz zorganizowano konkurs wiedzy z lektury. Była to akcja promująca czytanie lektur szkolnych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa (NPRCz) zorganizowana przez p. Andrzeja Handzlika oraz p. Dorotę Zdanek. Dziękujemy partnerom: Fundacji Dobro jest w Nas oraz Sun Spectrum Sp. z o. o. za przekazanie nagród (owoce, artykuły piśmiennicze). Serdecznie GRATULUJEMY wszystkim uczniom, nie tylko tym nagrodzonym, ale przede wszystkim tym, którzy czytają lektury szkolne – jesteście Mistrzami Akademii !

Zapraszamy do galerii – wejście

Skip to content