W piątek 3.12.2021 nasi uczniowie klas młodszych wzięli udział w IV Spotkaniu z Mikołajem na Stadionie Śląskim w ramach Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Razem z nami świetnie bawili się uczniowie Zespołu Szkolno Rewalidacyjnego z Rybnika a także uczniowie Zespołu Szkół nr 7 w Rudzie Śląskiej. Wszyscy uczestnicy w świątecznym nastroju wykonywali ozdoby, dekorowali pierniczki, tworzyli kartki oraz uczestniczyli w świątecznych konkurencjach sportowych. Po zaliczeniu stanowisk każdy uczestnik otrzymał specjalną pieczątkę „Mikołaj istnieje”. Wszyscy uczestnicy na koniec imprezy spotkali się z Mikołajem, który obdarował dzieci prezentami. Organizatorami imprezy byli: Stadion Śląski i nasza szkoła. W tym roku po raz pierwszy wolontariuszami byli uczniowie klas siódmych. Wielkie brawa dla nich.

Piątkowe spotkanie odbyło się w zmniejszonej ilości oraz reżimie sanitarnym. Wierzymy, że za rok, jak w poprzednich edycjach będziemy mogli zaprosić więcej placówek.

Zapraszamy do galerii – wejście