Zespół Szkół Nr 3

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Nauczyciela inny niż wszystkie. Specyficzna sytuacja nie pozwoliła na wiele wspaniałych inicjatyw, które czekały na swoją szansę. Jednak do akcji wkroczył Samorząd Uczniowski i z okazji Dnia Edukacji Narodowej wręczył pracownikom naszej szkoły samodzielnie wykonane laurki oraz amulety. W amuletach zostały umieszczone autentyczne minerały i drogie kamienie, które mają przynieść zdrowie i szczęście ich posiadaczom. Drogie Panie, pielęgnujcie je i dbajcie o nie. Będą Wam dobrze służyły. Szanowni Nauczyciele. Dziękujemy za trud jaki wkładacie w naszą edukację, szczególnie w tym trudnym okresie. Życzymy Wam siły, pogody ducha, wytrwałości i dzielności. Samorząd Szkoły

Dzień Edukacji Narodowej

Mała niespodzianka od naszych wspaniałych uczniów

Gepostet von Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach am Dienstag, 13. Oktober 2020

Skip to content